ERJ-S1TF2742U
MFR.Part #
ERJ-S1TF2742U
JLCPCB Part #
C3911855
Description
-55℃~+155℃ 1W 27.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS