ERJ-S1TF1823U
MFR.Part #
ERJ-S1TF1823U
JLCPCB Part #
C1698855
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS