ECW-H10123RHV
MFR.Part #
ECW-H10123RHV
JLCPCB Part #
C3791388
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12nF 1kV ±3% 插件,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS