ERJ-1TNF3921U
MFR.Part #
ERJ-1TNF3921U
JLCPCB Part #
C2148058
Description
-55℃~+155℃ 1W 3.92kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS