ERJ-S1TF1581U
MFR.Part #
ERJ-S1TF1581U
JLCPCB Part #
C3992413
Description
-55℃~+155℃ 1.58kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS