ERA-3AED4751V
MFR.Part #
ERA-3AED4751V
JLCPCB Part #
C20015004
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.75kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS