ERJ-S1TD91R0U
MFR.Part #
ERJ-S1TD91R0U
JLCPCB Part #
C1711543
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS