ERJ-S1TF91R0U
MFR.Part #
ERJ-S1TF91R0U
JLCPCB Part #
C1698283
Description
-55℃~+155℃ 1W 91Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS