ERJ-S1TD76R8U
MFR.Part #
ERJ-S1TD76R8U
JLCPCB Part #
C1711719
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 76.8Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS