CRCW2512316KFKTH
MFR.Part #
CRCW2512316KFKTH
JLCPCB Part #
C4117017
Package
2512
Description
-55℃~+155℃ 1W 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount