ERJ-1WYJ220U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-1WYJ220U
JLCPCB Part #
C20514109
Package
2512
Description
-55℃~+125℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount