ERJ-S1TD7321U
MFR.Part #
ERJ-S1TD7321U
JLCPCB Part #
C1713228
Description
-55℃~+155℃ 1W 500V 7.32kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS