EXB-U383R6JV
MFR.Part #
EXB-U383R6JV
JLCPCB Part #
C5700502
Description
-200ppm/℃~+600ppm/℃ 3.6Ω 4 63mW 8 ±5% 1206 Resistor Networks, Arrays ROHS