RM25F3601CT-U
MFR.Part #
RM25F3601CT-U
JLCPCB Part #
C3944014
Description
-55℃~+155℃ 3.6kΩ 3W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS