ERJ-S1TD4991U
MFR.Part #
ERJ-S1TD4991U
JLCPCB Part #
C1711577
Description
-55℃~+155℃ 1W 4.99kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS