ERJ-P06D8253V
MFR.Part #
ERJ-P06D8253V
JLCPCB Part #
C4089174
Description
-55℃~+155℃ 500mW 825kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS