ERJ-UP8D2943V
MFR.Part #
ERJ-UP8D2943V
JLCPCB Part #
C2129154
Description
-55℃~+155℃ 1kV 294kΩ 660mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS