ERJ-S1TD4022U
MFR.Part #
ERJ-S1TD4022U
JLCPCB Part #
C4222872
Description
-55℃~+155℃ 1W 40.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS