ERJ-H3EF30R0V
MFR.Part #
ERJ-H3EF30R0V
JLCPCB Part #
C4130982
Description
-55℃~+175℃ 125mW 30Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS