ECC-A3D151JGE
MFR.Part #
ECC-A3D151JGE
JLCPCB Part #
C5631989
Package
Plugin
Description
150pF 2kV 7.5mm 9mm SL ±5% 插件 Through Hole Ceramic Capacitors ROHS