ERJ-S1TD2610U
MFR.Part #
ERJ-S1TD2610U
JLCPCB Part #
C4352438
Description
-55℃~+155℃ 1W 261Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS