ERJ-U2RD1821X
MFR.Part #
ERJ-U2RD1821X
JLCPCB Part #
C4159799
Description
-55℃~+155℃ 1.82kΩ 100mW Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS