ERJ-S1DJ681U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ681U
JLCPCB Part #
C4171290
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 680Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS