ERJ-S1DJ435U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1DJ435U
JLCPCB Part #
C3960650
Package
2010
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 4.3MΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS