ERJ-U1DD6202U
MFR.Part #
ERJ-U1DD6202U
JLCPCB Part #
C4017874
Description
-55℃~+155℃ 62kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS