ERJ-HP6F5900V
MFR.Part #
ERJ-HP6F5900V
JLCPCB Part #
C6845342
Description
-55℃~+175℃ 500mW 590Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS