ERJ-S12J330U
MFR.Part #
ERJ-S12J330U
JLCPCB Part #
C4107487
Description
-55℃~+155℃ 33Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS