ERJ-S1DJ182U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ182U
JLCPCB Part #
C4118822
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS