ERA-3AED2322V
MFR.Part #
ERA-3AED2322V
JLCPCB Part #
C3943979
Description
-55℃~+155℃ 100mW 23.2kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS