ERJ-S1DJ102U
MFR.Part #
ERJ-S1DJ102U
JLCPCB Part #
C2140829
Description
-55℃~+155℃ 1kΩ 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS