ERJ-1TNF1781U
MFR.Part #
ERJ-1TNF1781U
JLCPCB Part #
C2089636
Description
-55℃~+155℃ 1.78kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS