ERJ-1TNF2803U
MFR.Part #
ERJ-1TNF2803U
JLCPCB Part #
C4176653
Description
-55℃~+155℃ 1W 280kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS