ERJ-S1DF5362U
MFR.Part #
ERJ-S1DF5362U
JLCPCB Part #
C1696880
Description
-55℃~+155℃ 53.6kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS