EXB-V8V120JV
MFR.Part #
EXB-V8V120JV
JLCPCB Part #
C1731399
Package
0603x4
Description
12Ω 4 63mW 8 ±200ppm/℃ ±5% 0603x4 Resistor Networks, Arrays ROHS