ERJ-S1DF3R57U
MFR.Part #
ERJ-S1DF3R57U
JLCPCB Part #
C1862062
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 3.57Ω 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS