CR02161J
MFR.Part #
CR02161J
JLCPCB Part #
C4254192
Description
-55℃~+155℃ 160Ω 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS