ERJ-S1DF2492U
MFR.Part #
ERJ-S1DF2492U
JLCPCB Part #
C1697354
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 24.9kΩ 500V 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS