ERJ-UP3F29R4V
MFR.Part #
ERJ-UP3F29R4V
JLCPCB Part #
C1869648
Description
-55℃~+155℃ 250mW 29.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS