ERJ-U08D9100V
MFR.Part #
ERJ-U08D9100V
JLCPCB Part #
C4088729
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS