ERJ-S1DF1332U
MFR.Part #
ERJ-S1DF1332U
JLCPCB Part #
C1698869
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS