ECW-H10162HV
MFR.Part #
ECW-H10162HV
JLCPCB Part #
C3785103
Package
Plugin,P=15mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6nF 1kV ±3% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS