ERJ-S1DF1004U
MFR.Part #
ERJ-S1DF1004U
JLCPCB Part #
C1697823
Description
-55℃~+155℃ 1MΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS