ERA-8APB621V
MFR.Part #
ERA-8APB621V
JLCPCB Part #
C3918862
Description
-55℃~+155℃ 250mW 620Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS