ERJ-S1DD4303U
MFR.Part #
ERJ-S1DD4303U
JLCPCB Part #
C1709323
Description
-55℃~+155℃ 430kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS