ERA-2AED222X
MFR.Part #
ERA-2AED222X
JLCPCB Part #
C2094719
Description
-55℃~+155℃ 2.2kΩ 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS