ERJ-P08J271V
MFR.Part #
ERJ-P08J271V
JLCPCB Part #
C2088057
Description
-55℃~+155℃ 270Ω 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS