ERJ-S1DD3922U
MFR.Part #
ERJ-S1DD3922U
JLCPCB Part #
C1709271
Description
-55℃~+155℃ 39.2kΩ 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS