ERJ-U1DF1823U
MFR.Part #
ERJ-U1DF1823U
JLCPCB Part #
C1014884
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS