ERJ-U08F1372V
MFR.Part #
ERJ-U08F1372V
JLCPCB Part #
C4348607
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS