ERJ-S1DD19R6U
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-S1DD19R6U
JLCPCB Part #
C1708926
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS